9.klass - salute! 22. juuni valdek.rohtma

Armsad, ägedad ja tegusad noored - põhikooli lõpetajad, teie kannatlikud ja tublid vanemad ja sugulased ning tarkust taga nõudvad õpetajad kooliaja algusest saadik!

Suur ja sügav kummardus ning tänusõnad kuuluvad eelkõige tänastele päevakangelastele, kuid osa sellest saavad kõik panustajad!

Ma olen koolijuhina tänulik, et oleme saanud teie põhikooli viimase vahva aasta veeta koos. Kas ja kui vahva, on olnud meie kõigi endi teha nii eraldi kui ka üheskoos.

Soovisin tutipäeval, et annaksite endast eksamitel parima. Ma arvan, et andsite. Saab, muidugi saab paremini, kuid hetkel on nii. Enam ei loe 'oleksid' ja ‘kuid’. Nüüd on pikk etapp kooliajast möödas. Saab teha valikuid, saab teha muudatusi, kuid mis kõige vahvam, saab puhata vabamalt kui senistel koolivaheaegadel. Ja nüüd juba tunnustatult ja diplomeeritult.

Muidugi eks ole see elukene nüüd pisut suuremate kohustustega ka - olete täiskasvanumad, targemad, tublimad! Ja tuleb olla eeskujuks teistele!

Nii et puhake ja ma loodan, et saame kokku kas Võnnu keskkoolis või siis, kui vilistlastena külla tulete. Mina ootan väga!

Soovin head puhkust, nosige tarkust suvisel ajal vanematelt, vanavanematelt, laagritest, raamatutest ja filmidest. Tasub uudistada, et olla tasemel. Meie siin saalis loodame teie peale!

Kaunist diplomeeritud suve!

Valdek Rohtma, 22.06.2019