Advendiaja tähistamine 04. detsember valdek.rohtma

I advendi tähistamine on meie majas traditsioon: aastate jooksul on olnud üllatuskülalisi, meeldejäävaid pöördumisi ja põnevaid kujundamisviise.

Selle aasta advendihommiku muutis eriliseks väga läbimõeldud ettevalmistus ja täiuslikkuseni viimistletud kava. Esinejatena olid kaasatud koolipere liikmed pisematest gümnasistideni. Kõlasid igituttavad jõululuuletused ja -laulud. Korraldajad 10. klassist tuletasid meelde, kuidas jõulud meieni on jõudnud. Kokkuvõttes oli väga põhjalik meeldetuletus. Igas esinemises olid parimad soovid kaaslastele ja meeldetuletus märgata, hoolida ja toetada lähedasi ning abivajajaid.

Lisaks korraldajatele jagasid kõik klassid oma soove ja jätsid palmisaali vahetult enne advendiaja algust valminud ehiskuused.
Piduliku hommiku lõpetuseks süüdati advendiküünlad, mis tavatunde klassides soojendama jäid.