Head põrumist, 9. klassi noored! 30. mai valdek.rohtma

Eile saadeti eksamirallile 9. klassi noored. Seda tehti tutipäevale omaselt naeru, nalja ja lustiga.

Kevadiselt kirju oli palmisaal. Et ka kooli pisemad peost osa saaksid, olid nad peakangelaste saatjateks. Tõele au andes nautisid nad oma rolli täiega. Kes neid õhupalle muidu katki torkinud oleks?

Kaheksandikud panid tutipäevalised tantsima, laulma, Kahootis vaimukaid ja noortepäraseid küsimusi lahendama. Neile endile jäi tagasihoidlik roll-lugeda ette oma kaaslaste iseloomustused, kus oli huvitavaid leide noorte eraelust ja eluviisidest. Aga kõikide puhul kordusid sõnad tore, lõbus, abivalmis, mõnus kaaslane. Niisuguseid noori heade soovidega eksamitele saata pole ju patt.

Pidulikule tunnile saalis järgnes lõunasöök, mis korraldati privaatruumis. Edasi jätkus  juba sportlikumal lainel meie uhiuuel staadionil.

Kunagi pole hakkama saadud veesõjata. Seekord olid päeva lõppu ootavad veepüstolid varjul õpetajate toas ja hiljem kasutati neid armutult kaaslasi märjaks kastes. Traditsioonid!!!!

Kuigi direktor lõpetas oma tervituse sõnadega:“Head põrumist!“, loodame parimat.