Heategu 10.klassi poolt 10. detsember valdek.rohtma

Pole saladus, et enne jõule muutume märkavamaks ja proovime aidata inimesi, kellel just hästi ei lähe. Oma koolis  püüame mõelda ja toimetada nii, et tähelepanelikkust ja hoolimist kaaslaste suhtes jaguks ka muusse aega ja heateod ei oleks vaid jõuluaja teema.

10. klass otsustas siiski Toidupanga toidukogumispäeva kasuks, mis muutub eriti aktiivseks just enne jõule. Eesmärk on muuta rikkalikumaks nende jõululaud, kellel endal raha napib.

Klassijuhataja Kersti Aasmäe nõul ja toel valmistuti korralikult ja 8. detsembril oli meeskond Prismas. Alguses oli ärevust ja väikest hirmugi, aga kõik laabus. Noored olid väga tublid ja andsid oma panuse heatujuliselt ning naeratades. Vahetuse ülem kiitis väga meeskonna asjalikkust ja kohusetruudust ning kutsus kindlasti osalema järgmistes kampaaniates.

Õpilaste juurde jõudis oma jooksutuuril ka direktor Valdek Rohtma, kes märkas abistajate silmis siirast sära.