Uudised

Igaüks kujundab oma elu ise! 01. veebruar valdek.rohtma


Esmaspäeval käis meil külas särav ja sütitav Solaride`i juht Kristel Leif. Kristel tutvustas õpilastele haridus- ja koostööprojekti Solaride, mis möödunud aasta lõpus sai Eesti teaduse populariseerimise auhinna.

Meie külalisesineja julgustas noori tegutsema ja katsetama-tegema asju unikaalsel moel. Iga kogemus ja tutvus on oluline ning headest võimalustest tuleb kinni haarata :). Kristel rõhutas, et mugavustsoonis viibimine ja niisama kulgemine jätabki sind n-ö tagavaramängijaks.

Igaüks kujundab oma elu ise!

#muleiolesuva
#solaride
#võnnustoimub

Esmaspäeval käis meil külas särav ja sütitav Solaride`i juht Kristel Leif. Kristel tutvustas õpilastele haridus- ja koostööprojekti Solaride, mis möödunud aasta lõpus sai Eesti teaduse populariseerimise auhinna.

Meie külalisesineja julgustas noori tegutsema ja katsetama-tegema asju unikaalsel moel. Iga kogemus ja tutvus on oluline ning headest võimalustest tuleb kinni haarata :). Kristel rõhutas, et mugavustsoonis viibimine ja niisama kulgemine jätabki sind n-ö tagavaramängijaks.

Igaüks kujundab oma elu ise!