Uudised

Inspiratsioonipäev 7. ja 8. klassi noortele 11. juuni valdek.rohtma


SA Tartu Ärinõuandla viis projekti “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames läbi inspiratsioonipäev meie kooli 7. ja 8. klassi noortele. Eesmärgiks oli noorte poolt kogukonnale suunatud projektiideede ja erinevate algatuste genereerimine ja elluviimise planeerimine. Alustati teooriaga ja jätkati praktiliste tegevustega, kus meeskondadena pandi kirja mõtted, millest tõsisema kaalumise korral võiks saada konkreetne toode. Ajurünnaku tulemusena pakuti välja roostet eemaldavad lapid, toidu lõhna-ja maitsespreid, raamaturiiulid, vürtsid jne. Töid esitleti ja koolitaja Marek Mekk hindas nii mõnegi teostusvääriliseks. Loodetavasti on sügisel, kui praegune 7. klass asub loovtöö teemasid valima, abi tänasest koolitusest.

Kõik osalejad teenisid reisi ettevõtluskülla, mis toimub loomulikult juba sügisel.

SA Tartu Ärinõuandla viis projekti “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames läbi inspiratsioonipäev meie kooli 7. ja 8. klassi noortele. Eesmärgiks oli noorte poolt kogukonnale suunatud projektiideede ja erinevate algatuste genereerimine ja elluviimise planeerimine. Alustati teooriaga ja jätkati praktiliste tegevustega, kus meeskondadena pandi kirja mõtted, millest tõsisema kaalumise korral võiks saada konkreetne toode. Ajurünnaku tulemusena pakuti välja roostet eemaldavad lapid, toidu lõhna-ja maitsespreid, raamaturiiulid, vürtsid jne. Töid esitleti ja koolitaja Marek Mekk hindas nii mõnegi teostusvääriliseks. Loodetavasti on sügisel, kui praegune 7. klass asub loovtöö teemasid valima, abi tänasest koolitusest.

Kõik osalejad teenisid reisi ettevõtluskülla, mis toimub loomulikult juba sügisel.