Inspiratsioonitund Eeva Talsiga 30. september valdek.rohtma

Noorte suured lemmikud Getter Jaani ja Eeva Talsi kutsusid noori inspiratsioonipäevale “Superstaariga koolitunnis“. Nad lootsid noortele abiks olla eelseisva õpetajate päeva korraldamisel, et tund või tunnid oleksid eriti ägedad.

Meie noored Jaana Otsa ja Keitlin Kitsing käisid seal ideid hankimas. Tartus SparkDemos oli külaliseks Eeva Talsi, kes jagas küll nõuandeid, aga pani noortest moodustunud meeskonnad ise mõtteid jagama ja plaane tegema. Abiks oli tal Jaan Poska Gümnaasiumi õpetaja Eerik Säre.

Loosiga saadi kehalise kasvatuse tund, mille kohta plakat valmis ja mida ka esitleti. Tunni ette valmistamisel kasutati juhendajatelt saadud nippe. Eelkõige puudutab see esinemisjulgust ja-oskust. Õpetajate päev on kohe-kohe tulemas ja kannatamatult ootame, missuguseks see kujuneb saadud nippide valguses.