"Jalgpall kooli" Võnnu eri 08. oktoober valdek.rohtma

Poistele-tüdrukutele käis projekti "Jalgpall kooli" raames vuti võlumaailma tutvustamas Eesti Jalgpalli Liit, andes siin näidistreeningu 1.-5. klassi õpilastele.

Meie oma jalgpalliguru Asser Jaanimets: "Lapsed said näha ja proovida, et ühe tavalise jalgpalliga on võimalik teha mitmekülgseid arendavaid harjutusi, sinna juurde veel ka hulganisti imelisi trikke."

Jalgpalliliidu treenerid tunnustasid õpilaste pealehakkamist ja energilisust. Kiidusõnu sai ka uus staadion. Lisaks vahvale treeningule kingiti liidu poolt koolile ka jalgpallid ja eraldussärgid.

#eestijalgpall #südamejapalliga #Võnnustoimub