Uudised

Jõulutervitused Võnnu ja Kastre Kodusse 19. detsember valdek.rohtma


Täna viisid meie kooli õpilased jõulutervitused Võnnu ja Kastre Kodusse. Väikese kava laulud ja luuletused olid eakatele tuttavad, mis andis neile võimaluse kaasa ümiseda. Tervituskavas osalesid nii väikesed kui suured. Esinejad jagasid jõulu-ja tervisesoove, mis tänuga vastu võeti. Võnnu Kodus laulis kogu seltskond kõigile tuntud kuusepuu lugu. Kinkide lunastamisel ei suutnud küll paljud jõulusalme meenutada, aga siis aitasid välja kallistused ja jõulupaid. Kõigil oli soe ja kodune tunne.

Täna viisid meie kooli õpilased jõulutervitused Võnnu ja Kastre Kodusse. Väikese kava laulud ja luuletused olid eakatele tuttavad, mis andis neile võimaluse kaasa ümiseda. Tervituskavas osalesid nii väikesed kui suured. Esinejad jagasid jõulu-ja tervisesoove, mis tänuga vastu võeti. Võnnu Kodus laulis kogu seltskond kõigile tuntud kuusepuu lugu. Kinkide lunastamisel ei suutnud küll paljud jõulusalme meenutada, aga siis aitasid välja kallistused ja jõulupaid. Kõigil oli soe ja kodune tunne.