Uudised

Kaksikvõit Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaadilt 02. aprill valdek.rohtma


29. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaad. Kaheksanda klassi arvestuses võitis ülekaalukalt esikoha Kevin Paulson, 2. koha saavutas Erika Eliise Kupper. Eriti tähelepanuväärne oli saavutus seetõttu, et meie õpilased olid parimad ka linna arvestuses: Kevin võitis linna parimat kaheksandikku 9 ja Erika Eliise 2 punktiga. Kokku osales linnast ja maakonnast 62 õpilast. Erika osales õigekirjaolümpiaadil neljandat korda. Kolmel esimesel aastal tuli võit, kuid sellel aastal pidi ta tunnistama Kevini paremust, kes osales esimest korda.

7. klassidest saavutas 6. koha Aide Kiivits, 9. klassidest sai 9. koha Liisbet Paklinski.

29. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna õigekirjaolümpiaad. Kaheksanda klassi arvestuses võitis ülekaalukalt esikoha Kevin Paulson, 2. koha saavutas Erika Eliise Kupper. Eriti tähelepanuväärne oli saavutus seetõttu, et meie õpilased olid parimad ka linna arvestuses: Kevin võitis linna parimat kaheksandikku 9 ja Erika Eliise 2 punktiga. Kokku osales linnast ja maakonnast 62 õpilast. Erika osales õigekirjaolümpiaadil neljandat korda. Kolmel esimesel aastal tuli võit, kuid sellel aastal pidi ta tunnistama Kevini paremust, kes osales esimest korda.

7. klassidest saavutas 6. koha Aide Kiivits, 9. klassidest sai 9. koha Liisbet Paklinski.