KEAT 2019 27. mai valdek.rohtma

Täna said 5. ja 6. klassi noored viimase koolituse, et olla edukamad KEATi laagris, mis toimub sel aastal Palal. Siis on päevad täis võistlusi, jõukatsumisi ja oskuste proovile panekut.

Täna kulusid koolitaja läbi viidud kaks tundi märkamatult. Selgus, et teatakse nii mõndagi ja paljud asjad on tuttavad. Siiski on kordamine tarkuse ema. Kas me julgeme kindlameelselt läheneda tee ääres lamavale inimesele ja õigesti tegutsema hakata? Koos proovides ajab nii mõnigi asi naerma, aga kuidas sellega siis on, kui asi tõsiseks läheb?

Kõik tähtsam sai läbi käidud ja lõpuks meeskonnatööna ka üle korratud – seega võime oma meeskonna peagi teele saata.