KEAT 2019 laager Palal 07. juuni valdek.rohtma

Nädala alguses olid Palal KEATi laagris Võnnu keskkooli au kaitsmas Germo Bergmann, Kirke Ojasaar, Caspar Saat, Liisa Käärma, Ranon Perova, Berit Soo ja Sandra Kirs.

Kõik osalejad nautisid ilusat ilma ja laagrimelu. Kuigi lõppkokkuvõttes esimese kolme hulka ei pääsetud, oldi igas töötoas tublid ja panustati võimete ning oskuste kohaselt. Võistlejatel jagus enesekriitikat meeskonnatöö hindamiseks, selles on meil piisavalt arenguruumi.

Laagripäevadesse mahtus mitmeid erinevaid võistlusi, mida õpilased pidasid ägedateks, sest kasutati põnevaid vahendeid ja tuli ennast mitmel erineval moel proovile panna. Veeohutuses sõideti paadis üle järve ja palju ei puudunud, et tulnuks oma teadmisi ka päriselt kasutada.

Põnev oli lõkkeõhtu ja laagriöö. Ei puudunud ka patrullima tulnud politseinik, kes ülemeelikumaid puhkama manitses. Siiski magati vaid kolm-neli tundi. Igal juhul haigutati täna tunnis isuga, sest unevõlg tahab tasumist.

Muljed laagripäevadest on kirevad ja mõnel puhul saavad vaid osalejad ise aru, mis nalja tegi või mis päris hästi polnud.