Uudised

Kohtumine Kunksmoori ja Väikese nõiaga 22. november valdek.rohtma


Mitu nädalat on kestnud kohtumine Kunksmoori ja Väikese nõiaga, kelle loojatel on sel sügisel ümmargused tähtpäevad.
1.– 6. klassi õpilased on vaadanud raamatukogus näitust A. Perviku ja O. Preussleri teostest, kuulanud katkendeid, mida luges R. Gordejeva, kohtunud taimetark E. Võsoga, vaadanud huvitavat näitust taimeraamatutest ja joonistanud-meisterdanud ise nõidasid ja Kunksmoore.
Kõik valminud tööd olid vaatamiseks-hindamiseks raamatukogu seintel. Täna lõppes pikk kohtumine parimatele töödele auhindade jagamisega.

KUNKSMOORI JA VÄIKESE NÕIA TEEMALISE LOOMETÖÖDE VÕISTLUSE TULEMUSED

1.- 3. klass joonistused
1. koht Ellu Lippand ( pilt nr. 32)
2. koht Hanna Kull (nr.54)
3. koht Henriette Kamenjuk (nr. 43)
            Helena Kull (nr.58)
            Kätrin Ljamin (nr.61)
 

4.- 6. klass joonistused
1. koht Annabel Pukk (nr. 7)
2.koht Berit Soo (nr. 3)
3.koht Marge Muuga (nr. 2)


1. klass meisterdatud nõiad
1. Kassandra Hindrikson (nr.70)
2. Toomas Kupper (nr. 66)
     Paul Egert Avi (nr. 64)
3. Karl Oskar Villak (nr 63)

Eripreemia
Carmen Sofia Kivi

 


 

 

Mitu nädalat on kestnud kohtumine Kunksmoori ja Väikese nõiaga, kelle loojatel on sel sügisel ümmargused tähtpäevad.
1.– 6. klassi õpilased on vaadanud raamatukogus näitust A. Perviku ja O. Preussleri teostest, kuulanud katkendeid, mida luges R. Gordejeva, kohtunud taimetark E. Võsoga, vaadanud huvitavat näitust taimeraamatutest ja joonistanud-meisterdanud ise nõidasid ja Kunksmoore.
Kõik valminud tööd olid vaatamiseks-hindamiseks raamatukogu seintel. Täna lõppes pikk kohtumine parimatele töödele auhindade jagamisega.

KUNKSMOORI JA VÄIKESE NÕIA TEEMALISE LOOMETÖÖDE VÕISTLUSE TULEMUSED

1.- 3. klass joonistused
1. koht Ellu Lippand ( pilt nr. 32)
2. koht Hanna Kull (nr.54)
3. koht Henriette Kamenjuk (nr. 43)
            Helena Kull (nr.58)
            Kätrin Ljamin (nr.61)
 

4.- 6. klass joonistused
1. koht Annabel Pukk (nr. 7)
2.koht Berit Soo (nr. 3)
3.koht Marge Muuga (nr. 2)


1. klass meisterdatud nõiad
1. Kassandra Hindrikson (nr.70)
2. Toomas Kupper (nr. 66)
     Paul Egert Avi (nr. 64)
3. Karl Oskar Villak (nr 63)

Eripreemia
Carmen Sofia Kivi