Kohtumine toitumisnõustajaga 26. november valdek.rohtma

Vähe on meedias kanaleid, kus pole juttu toitumisest. Teave on sageli vastukäiv, seda on palju ja tekitab eriti noortes vastakaid mõtteid.
Selguse loomiseks kutsusime noorte jaoks majja kogenud toitumisnõustaja ja -koolitaja Triin Muiste.
Kohtumisest said siiski osa võtta vaid 8. – 11. klassi neiud ja 9. – 11. klassi noormehed. Aeg dikteeris teemade valiku, aga tagasisides nenditi, et jagatud info oli vajalik ning asjakohane. Jõuti puudutada dieetide, paastude, toidulisandite jms-ga seonduvat. Kohtumine polnud lihtsalt loeng, vaid noored said mõtteid vahetada, nõu küsida ja arvamust avaldada.
Ilmselgelt jäi aega napiks, kuid tähtsam suudeti meelde tuletada.

Ilmselgelt jäi aega napiks, kuid tähtsam suudeti meelde tuletada.