Koolimaja 29. sünnipäev 05. veebruar valdek.rohtma

Maja, mis pidas täna oma 29. sünnipäeva, ei ole vaid hoone. Siin toimetavad iga päev noored, kellel jagub huvitavaid ideid ja õpetajad, kes püüavad võimaluse piires tarkust jagada. Kõik päevad on toimekad ja elurõõmuga täidetud ning enamasti ei sarnane üks teisega.
Aastate jooksul on maja saanud uue välisilme ja soojustuse, mille tõttu on ruumides hubane ja soe.
Tegelikult on väikseid muudatusi iga päev ja sageli neid ei märkagi. Sügisel, kui uue ilme saavad fuajee ja Palmisaal, on põhjust taas rõõmustada.