Kuidas oma vaimuga hakkama saada? 04. oktoober valdek.rohtma

Esialgu on noorte reaktsioonid veidi üleolevad: mis selle vaimuga siis ikka juhtuda saab ja ega see teema mind nii väga puudutagi.

Kui lektor teemadega pisut süvitsi läks, selgus, et mõtlemisainet on küll. Mõtteid aitas seekord arendada psühholoogiat õppiv Ann-Marii Vilk. Lisaks lihtsalt teema tutvustamisele vesteldi, arutleti rühmades ja tutvustati oma seisukohti kaaslastele.

Külalise sõnutsi on küllakutseid piisavalt ja ka lahendamist vajavaid probleeme jagub. Sageli ei julgeta psühholoogi ega sotsiaalpedagoogi juurde kurtma minna, sest puudub julgus ja usaldus. Õpilastele pakuti võimalust suhelda portaali lahendus.net vahendusel. Esiteks jääb abiotsija anonüümseks ja leiab kahtluste korral juhiseid, kuidas edasi tegutseda ning kelle poole pöörduda.

Kui lugeja tunneb huvi, millega kaks tundi tegeleti, leiab ta infot lisatud slaidiesitluselt.