Kunstinäituse „Teistmoodi“ külastus 17. jaanuar valdek.rohtma

9. jaanuaril külastasid 10. – 12. klassi noored õpetaja Mare Toompere eestvedamisel Tartu Kunstimajas Tartu kunsti aastanäitust, mis sel aastal kannab pealkirja „Teistmoodi“. Eksponeeritud oli 146 tööd 130lt kunstnikult. Väljapanekust andis ülevaate juhendaja Peeter Talvistu. Õpilastele anti aega töödega tutvumiseks ja seejärel pidi igaüks neist leidma kolm kõige meeldivamat ja kolm ebameeldivamat tööd. Tähtis oli põhjenduse lisamine. Hiljem toimus arutelu ja kokkuvõtete tegemine.

Oli väga meeldiv koolipäeva teine pool.

Oli väga meeldiv koolipäeva teine pool.