Kutse Kastre valla ohutuspäevale 21. mai valdek.rohtma

Järjekordne 3T projektipäev Võnnu Keskkoolis toimub reedel, 24.05.19. Ka sellel aastal on põhirõhk erivajadustel ja erivajadustega inimeste kaasamisel. Lisaks sport ja liikumine.

Seda päeva aitavad meil tegevustega sisustada:

1. MTÜ Vigastatud Võitlejate Ühing, kust tullakse rääkima missioonidel käimistest ja sellega seonduvast.

2. Paraolümpiakomitee. Toimub demotreening.

3. Järgneb ühistegevus parasportlastega.

4. Tartu Tervishoiu Kõrgkool programm lihashaiguste tutvustamisega. Toimub loeng ja praktiline osa.

5. VKK riigikaitseõpetuse õpetaja juhendamisel (Lauri Teppo) läbitakse takistusrada.

Nendest tegevustest võtavad osa 4.klassi kuni 11.klassi õpilased. I-III klassi õpilased õpivad, kuidas käituda metsas VKK õpilase ja aktiivse noorkotka Kaspari Belisaare juhendamisel ("Otsi Otti").

Seda päeva aitavad meil tegevustega sisustada:

2. Paraolümpiakomitee. Toimub demotreening.

3. Järgneb ühistegevus parasportlastega.