Kutse koolikonverentsile "Lapse loovuse ja lugemisoskuse arendamine" 30. mai valdek.rohtma

Head õpetajad, lapsevanemad, vilistlased - olete oodatud koolikonverentsile!

Oleme lõpetamas kaks aastat kestnud rahvusvahelist Erasmus+ projekti WATCH. Fookuses oli ja on ka edasi laste loovuse avardamine, tähendusvälja kujunemine teksti lugedes ja kuulates ning emotsioonide väljendamine läbi muinasjuttude loomise ja läbimängimise. Lisaks metoodika, kuidas õpetajat toetada loovuse arendamise osas.

Projekti lahkame nii koordinaatori, õpetaja kui ka välise partnerina kaasatud olnud psühhoterapeudi vaatevinklist. Lisaks pakume tasuta koolitust projektiga haakuval teemal: „Lapse loovuse ja lugemisoskuse arendamine. Emotsioonidega toimetulek.“ Made Torokoff-Engelbrecht (PhD) poolt Tallinna Ülikoolist. Osalejatele väljastame täienduskoolitustunnistuse ning pakume maitsvat koolitoitu.

Teretulemast!

Head õpetajad, lapsevanemad, vilistlased - olete oodatud koolikonverentsile!

Teretulemast!