Lasteraamatupäev „Rõõm lugemisest” 03. aprill valdek.rohtma

Lasteraamatupäev „Rõõm lugemisest” tõi Võnnu lastele 11 auhinda!

2. aprillil käisid 14 õpilast koos oma juhendajate Tiia Kanniku ja Ülle Hermliniga XVIII Tartumaa lasteraamatupäeval Rõngus. Konkursile oli kokku saadetud 565 tööd, osales 19 kooli ja 1 raamatukogu. Võnnu laste tööd leidsid suurt tunnustust.

Õpetaja Tiia Kanniku juhendatud kunstitööde „Vaade aknast” eest kuulusid kõik kolm 7.-9. klassi auhinnalist kohta meie 8. klassi tüdrukutele: esikoha sai Mariann Jõgi, teise koha Annette-Mari Uudam ja kolmanda Erika Eliise Kupper. Võnnu laste imeilusad kunstitööd olid ka osalejatele vaatamiseks välja pandud.

Jutuvõistlusele pidid õpilased kirjutama teemal „Minu lemmikraamat”. 4.-6. klassi arvestuses saavutas teise koha Lauri Soo, kolmas oli Kirke Ojasaar. 7.-9. klassist kuulusid kõik auhinnalised kohad meie õpilastele: esikoha sai Annette-Mari Uudam, teise koha Maret Runno ja kolmanda koha Heivo Puusepp.

Edu saatis meid ka luulevõistlusel, mille üldpealkirjaks oli sel aastal „Ilu minu ümber”.  4.-6. klassi arvestuses saavutas kolmanda koha Carmen Sofia Kivi. 7.-9. klassi esikoht läks Kevin Paulsonile ja kolmas koht Sandra Kroonile.

Ühe žüriiliikme sõnul hakkasid Võnnu kooli tööd silma, sest juhendaja Ülle Hermlin lubas igal lapsel olla see, kes ta on: kes unistavam, kes realistlikum, kes lobisevam, kes tagasihoidlikum, aga samas olevat olnud tunda, et kõik said osa kirjasõna võlust.

Lasteraamatupäev „Rõõm lugemisest” tõi Võnnu lastele 11 auhinda!