Uudised

Loodusteemaline 3. klasside võistlusmäng Ülenurmel 23. mai valdek.rohtma


Täna, 23. mail, käisime koos Hanna, Uku ja Anna-Karolinaga Ülenurme Gümnaasiumis 3. klasside võistlusmängul. Meie õpilased olid hästi positiivselt meelestatud.

Üritusest võttis osa kokku 22 kooli ja igast koolist oli kohal kolm õpilast oma juhendajatega. Enne võistlusmängude toimumist pidin ma koostama ühe loodusteemalise töölehe. Kokku pidid õpilased ära lahendama üheksa töölehte ja iga õpetaja hindas enda tehtud töölehti. 

Lõplikke tulemust veel ei tea, aga nägin meie õpilaste lahendatud töölehti ja oli teemasid, milles nad olid väga tublid ja ka mõned teemad, mis olid nende jaoks keerulisemad.  Olen Võnnu Keskkooli õpilastega väga rahul, sest loodusõpetuse töölehe eest said nad peaaegu maksimumpunktid ja samuti teadsid nad nimetada kõiki kuulsaid inimesi. 

Võnnu õpilased olid oma tulemustega väga rahul. Kiidan õpilasi viisaka käitumise ja tublide tulemuste eest!

Õpetaja Katrin Unt

 

Täna, 23. mail, käisime koos Hanna, Uku ja Anna-Karolinaga Ülenurme Gümnaasiumis 3. klasside võistlusmängul. Meie õpilased olid hästi positiivselt meelestatud.

Üritusest võttis osa kokku 22 kooli ja igast koolist oli kohal kolm õpilast oma juhendajatega. Enne võistlusmängude toimumist pidin ma koostama ühe loodusteemalise töölehe. Kokku pidid õpilased ära lahendama üheksa töölehte ja iga õpetaja hindas enda tehtud töölehti. 

Lõplikke tulemust veel ei tea, aga nägin meie õpilaste lahendatud töölehti ja oli teemasid, milles nad olid väga tublid ja ka mõned teemad, mis olid nende jaoks keerulisemad.  Olen Võnnu Keskkooli õpilastega väga rahul, sest loodusõpetuse töölehe eest said nad peaaegu maksimumpunktid ja samuti teadsid nad nimetada kõiki kuulsaid inimesi. 

Võnnu õpilased olid oma tulemustega väga rahul. Kiidan õpilasi viisaka käitumise ja tublide tulemuste eest!

Õpetaja Katrin Unt