Uudised

Maakondlik 5. klasside ajaloo viktoriin 11. märts valdek.rohtma


Traditsiooniline 5. klasside ajaloo viktoriin toimus Melliste koolis 7. märtsil, kus osalemas oli 20 võistkonda maakonna koolidest. Meie koolist olid teadmisi proovile panemas Annabel Pukk, Kirke Ojasaar, Loore-Lii Aviste ja Caspar Saat.

Õpetaja Mare Toompere aitas valmistumisel: uuriti lähemalt Eesti ajalugu, mis oligi selle viktoriini teemaks. Tunda tuli sümboolikat, Vabadussõja tähtsamaid daatumeid, EV valitsuse ja riigi juhte ning EV aastapäevaga seonduvat. Kohapeal selgus, et korraldajaid huvitas viiendike silmaring üldse ja see oli nii mõnelegi üllatus.

Igal juhul hea õppetund, mis annab mõtteainet järgmisteks võistlusteks valmistumisel. See mõte pärineb osalejatelt endilt.

Traditsiooniline 5. klasside ajaloo viktoriin toimus Melliste koolis 7. märtsil, kus osalemas oli 20 võistkonda maakonna koolidest. Meie koolist olid teadmisi proovile panemas Annabel Pukk, Kirke Ojasaar, Loore-Lii Aviste ja Caspar Saat.

Õpetaja Mare Toompere aitas valmistumisel: uuriti lähemalt Eesti ajalugu, mis oligi selle viktoriini teemaks. Tunda tuli sümboolikat, Vabadussõja tähtsamaid daatumeid, EV valitsuse ja riigi juhte ning EV aastapäevaga seonduvat. Kohapeal selgus, et korraldajaid huvitas viiendike silmaring üldse ja see oli nii mõnelegi üllatus.

Igal juhul hea õppetund, mis annab mõtteainet järgmisteks võistlusteks valmistumisel. See mõte pärineb osalejatelt endilt.