Maruäge esimene aprill 04. aprill valdek.rohtma

Esmaspäev, 1. aprill oli huvitav päev: hommikul ei pääsenud koolipere tavaviisil majja ja õhtul ei tahetud ära minna. Suletud uksed ja pikk jalutuskäik avatud ukse otsingul ümber maja oli aprillinali, aga õhtupoolikul hoidsid noori kinni kahevõistlejad Kristjan Ilves ning Eesti suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete juhataja Rauno Loit.
Tunni jagu kuulati palmisaalis tutvustust, vaadati videoid, uuriti hüppetehnika kohta ja saadi lihtsalt tuttavaks. Hüppemäe kokkupanek staadioni kõrval käis päris kähku ja siis läks lahti. Alates pisematest ja lõpetades vanematega said kõik maru mäge proovida. Elevust oli palju ja hirmgi oli saatjaks.
Külalised olid toetamas, aitamas, nõu andmas ja üsna varsti möllati kõrvalise abita. Tegijamad said selgeks vajalikud nõksud ja päeva lõpuiks nägid mõned hüpped päris hüpete moodi välja.
Kristjan Ilves hindas kõrvalt ja vestles nendega, kellel potentsiaali tegutsemiseks suures spordis.
Loomulikult on soovid vahel meist suuremad, aga risti ette lüüa ei tasu, kui eeldused olemas. Elame-näeme.
Päeva lõpuks jagus jõudu mäe pakkimiseks ja muljete vahetamiseks.

Päeva lõpuks jagus jõudu mäe pakkimiseks ja muljete vahetamiseks.