Meid külastas vandeadvokaat Alo Noormets 08. oktoober valdek.rohtma

Tagasi Kooli egiidi alla oli meil au vastu võtta ja õpilastele tundi pidama paluda vandeadvokaat Alo Noormets.

Oleme Alo Noormetsa esinemisega väga rahul. Esitlus oli hästi läbi mõeldud. Alo Noormets suutis oma jutuga õpilasi kaasa tõmmata. Esitlus oli elav ja samas mõtlemapanev, toodi välja huvitavaid näiteid. Juttu saatis slaidiesitlus. Kuigi tunni alguses vedas tehnika alt, tuli Alo Noormets olukorraga hästi toime ja sai noortega kontakti.

Julgeme soovitada Alo Noormetsa ka teistele koolidele ja kutsume teda võimalusel ka järgmisel aastal Võnnu Keskkooli tagasi.