Uudised

Muusikaline tervistus Võnnu Kodus 10. mai valdek.rohtma


Tunni tänasest vihmasest kevadhommikust olid Värvukese lasteaia ja Võnnu keskkooli lapsed Võnnu Kodu elanike seltsis. Kohe-kohe on emadepäev ja eelkõige oligi see külaskäigu põhjuseks. Kuid mitte ainult; õues on kevad oma täies ilus. Kõik õitseb ja lõhnab. On õiteilu, unistamise, soojuse ja armastuse aeg. Sellest lugesid ja laulsid lasteaia lapsed ja meie kooli neiud.

Oli südamlik vastuvõtt, kus Võnnu Kodu pere andis mõista, et oleme alati oodatud.

Tunni tänasest vihmasest kevadhommikust olid Värvukese lasteaia ja Võnnu keskkooli lapsed Võnnu Kodu elanike seltsis. Kohe-kohe on emadepäev ja eelkõige oligi see külaskäigu põhjuseks. Kuid mitte ainult; õues on kevad oma täies ilus. Kõik õitseb ja lõhnab. On õiteilu, unistamise, soojuse ja armastuse aeg. Sellest lugesid ja laulsid lasteaia lapsed ja meie kooli neiud.

Oli südamlik vastuvõtt, kus Võnnu Kodu pere andis mõista, et oleme alati oodatud.