Näpud saviseks! 21. märts valdek.rohtma

Sel teisipäeval käisid teise ja kolmanda klassi õpilased külas Jaago käsitöötalus, kus neid ootas ees lahke perenaine Inga.

Inga oli õpilaste tulekuks lauale otsinud selle päeva peategelase – suure savitüki!

Elevil lapsed sai ette põlle, misjärel Jaago perenaine jagas savi kohta infot.

Ka kõige marulisem mürakaru rahunes, kui tema pihku potsatas tükike savi. Oligi aeg keskenduda oma tööle, kuid sekka mahtus ka kaaslaste tööde uudistamist ja kiitmist.

Pärast jagus veel aega, et perekoerale pai teha ja tema trikke jälgida.

Täname Ingat sooja vastuvõtu ja innustamise eest! Lapsed ootavad juba elevil, mil nende meisterdatud kausikesed ahjust välja tulevad!

Elevil lapsed sai ette põlle, misjärel Jaago perenaine jagas savi kohta infot.

Pärast jagus veel aega, et perekoerale pai teha ja tema trikke jälgida.