Päästjatel külas 04. aprill valdek.rohtma

„Päästjatel külas“ - niisugust nime kandis programm, mille käigus 3. klass oli Tartus päästeameti seinte vahel poolteist tundi. Uuriti, missugused on tuleohtlikud olukorrad kodus ja kuidas õnnetuse puhul toimida. Päästeametis on kujundatud nn ohtude tuba ja lavastatud tuleohtlikud olukorrad. Õpilaste ülesanne oli ohud leida. Valikute taga on reaalsed olukorrad, mida õpilased peaksid igapäevaelus märkama. Valves olnud päästeametnikud olid asjatundlikud juhendajad ja meie õpilased tähelepanelikud ja tublid kuulajad, mille eest õppekäigul saatjaks olnud õpetaja Evelin Villak neid kiitis.

Mis pärast käiku meenus?

• torudest laskumine
  • ägedad ja suured autod, millesse mahub 10 t vett
  • toredad ja lahedad inimesed
  • kodust ära minnes võtad kõik asjad pistikust välja
  • pistikusse ei tohi panna mitut asja

Kuna klassis on poiste ülekaal, siis siit ka eriline huvi masinate vastu!

Mis pärast käiku meenus?

• torudest laskumine
  • ägedad ja suured autod, millesse mahub 10 t vett
  • toredad ja lahedad inimesed
  • kodust ära minnes võtad kõik asjad pistikust välja
  • pistikusse ei tohi panna mitut asja

Kuna klassis on poiste ülekaal, siis siit ka eriline huvi masinate vastu!