Oluline

Põhikooli lõpetajad, underbar sommar! 05. juuni valdek.rohtma

Aasta oli siis 2011, kui 1. septembri hommikul sammusid kultuurimaja poole 18 verivärsket 1. klassi õpilast. Minul algas põksuva südamega järjekordne uus kooliaasta avaaktus, kus tervituseks lugesin aabitsast „Anna ja Aadam“ A- tähe luuletuse. Klassijuhataja tundi oli kogunenud suur hulk lapsevanemaid, vanaemasid, vanaisasid ja teisigi uudistajaid. Kogu klass uppus lillemerre ning kõigil tundus olevat eriline tunne. Ees ootas kolm teguderohket ja põnevat aastat uue klassiga. Silmitsi tuli seista rõõmude ja vahel ka muredega.
Meenutas klassijuhataja Mai Tammoja.

Põhikooli lõpuklass on eriliselt äge seltskond. Esimesena meenub loovtööde kaitsmine ja väga isikupärased tööd. See klass on kooli suurima klassina seltskond, kust võivad võrsuda vinged tegijad oma valitud suunal. Neis on uljust, vaprust, kuid ka kindlameelsust ja erilist oskust olla samaaegselt peaga pilvedes ning jalgadega kindlalt maas! Soovin edu!
Valdek Rohtma

Tuult tiibadesse ja ilusat päikesepaistelist suve!
Soovib 8.klass

Meenutas klassijuhataja Mai Tammoja.

Valdek Rohtma

Tuult tiibadesse ja ilusat päikesepaistelist suve!
Soovib 8.klass