Soomusrong nr. 7 „Wabadus“ külastamine 17. jaanuar valdek.rohtma

Esmaspäeval, 14. jaanuaril meenutati Tartu vabastamise 100. aastapäeva soomusrong nr. 7 „Wabadus“ saabumisega Tartu raudteejaama ning mälestussündmustega Tartu linnas. 2019. aastal on EV100 programm pühendatud Vabadussõja 100. aastapäevale.

15. jaanuaril sõitsid soomusrongi uudistama meie kooli 8. – 12. klassi noored. Kuuldavasti ei olnud keegi pettunud. Asjatundlike giidide selgitused kulusid marjaks ära. Samuti on oma silm kuningas, sest õpiku lehekülgedelt vastu vaatav ajalugu ei saa elavate muljete vastu.