Uudised

Soomusrong nr. 7 „Wabadus“ külastamine 17. jaanuar valdek.rohtma


Esmaspäeval, 14. jaanuaril meenutati Tartu vabastamise 100. aastapäeva soomusrong nr. 7 „Wabadus“ saabumisega Tartu raudteejaama ning mälestussündmustega Tartu linnas. 2019. aastal on EV100 programm pühendatud Vabadussõja 100. aastapäevale.

15. jaanuaril sõitsid soomusrongi uudistama meie kooli 8. – 12. klassi noored. Kuuldavasti ei olnud keegi pettunud. Asjatundlike giidide selgitused kulusid marjaks ära. Samuti on oma silm kuningas, sest õpiku lehekülgedelt vastu vaatav ajalugu ei saa elavate muljete vastu.

 

 

 

Esmaspäeval, 14. jaanuaril meenutati Tartu vabastamise 100. aastapäeva soomusrong nr. 7 „Wabadus“ saabumisega Tartu raudteejaama ning mälestussündmustega Tartu linnas. 2019. aastal on EV100 programm pühendatud Vabadussõja 100. aastapäevale.

15. jaanuaril sõitsid soomusrongi uudistama meie kooli 8. – 12. klassi noored. Kuuldavasti ei olnud keegi pettunud. Asjatundlike giidide selgitused kulusid marjaks ära. Samuti on oma silm kuningas, sest õpiku lehekülgedelt vastu vaatav ajalugu ei saa elavate muljete vastu.