Suurmeister meistritega 31. jaanuar valdek.rohtma

Simultaani andis üks Eesti parimaid maletajaid ja mitmekordne Eesti meister Meelis Kanep. Tema vastu astusid 21 vaprat Võnnu Keskkooli õpilast erinevatest kooliastmetest. Suurmeister suutis, vastavalt oma seisusele, kõik partiid võita. Visa vastupanu osutasid Andri Juhkam, Martin Tee ja Ken Kaevats. Pärast simultaani analüüsis Meelis Kanep mängitud partiisid tublimate noorte maletajatega ja andis näpunäiteid edaspidiseks. Päeva lõpetuseks said huvilised ajusid ragistada mängides male suurmeistriga erinevaid mõttemänge.