Tagasivaade Liikuma Kutsuva Kooli tegemistele 13. detsember

Liitusime ametlikult LKK programmiga sügisel ja oleme kasutanud TÜ liikumislabori pakutud seminare, koolitusi ja muid võimalusi aktiivseks koostööks.
11.12. toimus mõttevahetus-ja tagasiside seminar, mis puudutas eelkõige mängujuhtide muresid ja rõõme. Mõtteid vahetamas oli esindajaid viieteistkümnest koolist. Ka meie kooli noored on ennast koolitamas käinud ja näevad hetkel vaeva, et oma kogemusi rakendada. Nii nagu paljudes koolides mujalgi, kimbutab meid aja- ja ruumipuudus. Võime küll mängud läbi mõelda, graafikuid koostada, aga kümne minutiga midagi tõsist ette võtta on mõeldamatu.

Usun, et meil on piisavalt vahendeid ja ideid, kuidas vahetunde sisukamaks muuta, aga vajame läbirääkimisi juhtkonnaga. Mõningaste ümberkorraldustega tunniplaanis õnnestub lisaaega võita ja põnevad ideed õpilasteni viia.

Seminar pakkus mõtteid töö paremaks korraldamiseks ja sellega meie kooli LKKi meeskond uuel poolaastal tegelema hakkabki. Avatud võimla tegevused neljapäeviti ja tantsuvahetunnid kolmapäeviti on ennast tõestada suutnud, mis innustab kooliperet edasi toimetama.

Reet Saksing, huvijuht.

Reet Saksing, huvijuht.