Tantsupäev 09. aprill valdek.rohtma

Ülenurmes toimuval tantsupäeval on juba pikem traditsioon. Võnnu Keskkooli 3.klassi tantsijad käisid seal teist korda. Seekord oli esinemas seitse rühma Ülenurmelt, Kambjast, JJ- Street tantsukoolist ja Võnnust. Nägime erinevaid tantsustiile:  show- tantsu, tänavatantsu, rahvatantsu ja traditsioonilist tantsu. Kõige eredamalt jäid meelde JJ- Street tantsijad. Lastele meeldis Tai traditsiooniline tants, sest tema käte plastika oli ilus. Seda esitas vahetusõpilane Taist, kes lubas ennast kutsuda lihtsalt Juneks, kuna tema oma nimi on eestlase jaoks keerulise hääldusega.

Peale väikest kontserti olid töötoad, kus jagati lapsed erinevatesse gruppidesse ning nad valmistasid ette väikese tantsukava, mida pärast teistele näidati. Tantsijad pidasid seda kohtumise parimaks osaks-kui mitte arvestada kommide ja kringliga suupistelauda.

Loodame uutele kohtumistele uuel aastal.

Loodame uutele kohtumistele uuel aastal.