Tartu ja Tartumaa mälumängude karikasari 11. märts valdek.rohtma

Eesti Mõttespordiselts ja Tartu Linnamuuseum korraldavad Tartu ja Tartumaa koolinoortele mälumänge. Karikasarja kolmas etapp toimus 6. märtsil  Tartu linnamuuseumis. Mängus osales ka Võnnu keskkoolist meeskond, kellel on põhjalikumad mängukogemused nii mälumängude organiseerija kui osalejana. Võistlemas olid 8. klassi noored Mikk karmiste, Alger Avi, Kevin Paulson ja Kevin Merilaine. Eelinfost oli teada, et teemad on seinast seina. Nii see oligi ja meie osalejate väidete kohaselt olid küsimused piisavalt rasked.

Ühiselt võistlesid nii põhikoolid kui ka gümnaasiumid. Üllatuslikult võitis ühises arvestuses just põhikooli võistkond (kolmandale kohale tuli kaks võistkonda võrdsete punktisummadega):

Võnnu kk 8. klassi meeskond platseerus 18 võistkonna hulgas 14le kohale. Ees ootab karikasarja viimane mäng.