Tartu Loodusmaja külastus 15. november valdek.rohtma

1. kooliastmele oli 15. november tihe õppimise päev Tartu loodusmajas. Kõigele,  mis puudutab jäätmeid, saadi lisateadmisi. Õpilaste auks peab tunnistama, et prügimaailm ei ole neile võõras ja juhendajad olid väga rahul meie laste teadmistega. Kohapeal  vaadati filmikatkendeid, sorteeriti  jäätmeid, tehti rühmatööd, vaadati loodusmaja loomi ja taimi ning meisterdati kastanjetid kadripäevaks. Õpilased olid aktiivsed vestlejad ja arvamuseavaldajad. Kiitus neile ja õpetajatele!