Tartu tantupeoke "Suvevaheaeg" 04. juuni valdek.rohtma

Võnnu Väänikute ja 1. – 2. klassi rahvatantsijate tööd kroonis Tartu tantsupeoke, kus olid küll aeg-ajalt kimbutamas vihm ja tuul, aga lõpuks oli päike olemas ja meeleolu elev.

Peole eelnesid proovid meie oma majas, kus oli nii higi kui pisaraid, aga lavale ennast murti. Suur tugi on vanematest, kes 1. ja 2. klassi tantsijaid mitmel korral õhtusesse tantsulaagrisse sõidutasid, kannatlikud pealtvaatajad olid ja lõpuks Tartu proovidesse oma lapsi saatma sõitsid. Need, kes õhtusel peol kaasa elamas olid, olid väga-väga rahul. Oma lapsi midagi loomas näha on suurepärane tunne.

Kannatlikkuse eest täname Elenit ja Viivikat. Vaev pole tühja läinud, hakkab tasapisi looma!