Uudised

Tartumaa koolinoorte sisekergejõustiku võistlustest 31. märts valdek.rohtma


Seekord olid Tartumaa koolinoorte sisekergejõustikus meie kooli sportlastest diplomit väärt viis noort, lisaks U-14 vanuseklassi teatejooksu 3. koht. Marcus Paulson naasis kolme, Ingeli Toom kahe, Lennart Kurvits, Kaspari Belisaar ja Laura Klimova ühe diplomiga. Koolile punkte toonuid oli teisigi.
Nende tulemustega võite tutvuda lingitud protokolli abil.

Seekord olid Tartumaa koolinoorte sisekergejõustikus meie kooli sportlastest diplomit väärt viis noort, lisaks U-14 vanuseklassi teatejooksu 3. koht. Marcus Paulson naasis kolme, Ingeli Toom kahe, Lennart Kurvits, Kaspari Belisaar ja Laura Klimova ühe diplomiga. Koolile punkte toonuid oli teisigi.
Nende tulemustega võite tutvuda lingitud protokolli abil.