Teatrietenduse „Lendas üle käopesa“ ühiskülastus 04. detsember valdek.rohtma

Peamiselt gümnasistidest ja õpetajatest koosnenud seltskond käis 3. detsembril Vanemuise väikeses majas nautimas Rakvere teatri külalisetendust „Lendas üle käopesa“. Pärast pikka koolipäeva olla ergas ja elada laval toimuvale kaasa pole just lihtne, kuid seekord ei märganud keegi aja möödumist.

Peaaegu kolm tundi kestnud etendus kutsus kaasa elama, reageerima ja lõpuks ka mõtteid avaldama.

Loodetavasti jõuab loo sügavam mõte pärale veidi hiljem, kui ununevad naerukohad ja näitlejate naljakana tundunud toimetamine laval.