Teeme õige ühe SEIKLUSPARGI!!! 13. veebruar valdek.rohtma

Lähme seiklema! Sina, mina – meie kõik!

Elad sa Võnnu keskuses, pisut kaugemal või hoopis eemal – sinu parim valik seiklusrõõmu ammutamiseks ja nautimiseks on loodav Võnnu madalseikluspark.

Miks? Miks on vaja veel ühte seiklusparki – neid ju Eestis mitmeid?!

Aga ikka selleks, et oma kodu lähedal aktiivselt ja põnevalt aega veeta. Milleks kulutada kõige väärtuslikumat, oma aega, et sõita seiklema kümnete kilomeetrite taha?! Kui me kõik kogukonnana koos enda hääle Võnnu madalseikluspargi poolt anname,  saame sõprade ja perega seikluslusti kätte siinsamas – oma kodukohas!

Idee teostuks Võnnu Keskkooli kõrval asuvas metsatukas, mis on võsast juba eeltööna puhastatud. Pärast idee teostumist ootaks meid kõiki 12 platvormiga 11 erinevat seikluslikku mänguelementi. Lisaks veel õhusõidu võimalus, mis isegi adrenaliinisõltlastel vabad õhtud sisustaks.

Lisaboonusena on kasutamiseks Võnnu keskkooli uhiuus staadion ja lähedal pargis asuv discolfirada!

Seikluspargi hinnanguline maksumus on 18 000 eurot, kuid selle teostumisest ei lahuta meid raha, vaid ainult sinu hääl! Iga hääl loeb!!!

Rahvahääletus viiakse läbi elektrooniliselt keskkonnas VOLIS. Info ja viide hääletuskeskkonnale leiad siit: http://www.kastre.ee/kaasav-eelarve

NB! Juuresoleval pildil on analoogne madalseikluspark, mis asub Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses ning on aastaringselt aktiivses kasutuses.

Lähme seiklema! Sina, mina – meie kõik!

Miks? Miks on vaja veel ühte seiklusparki – neid ju Eestis mitmeid?!