Tulge osalema - Võnnu Keskkooli meistrivõistlused males! 30. aprill valdek.rohtma

Turniiri eesmärk: Selgitada Võnnu Keskkooli parim maletaja ja anda noortele maletajatele turniiril osalemise kogemus.

Aeg ja koht: Võistlus toimub 08. mail 2019.a. algusega 8.30 Võnnu Keskkooli palmisaalis.

Osavõtjad: Osalema on oodatud kõik Võnnu Keskkooli õpilased.

Eelregistreerimine ja osavõtutasud: Palume oma osavõtust teada anda enne 7. maid kas maleõpetajale (Meelis Kuldkepp) või huvijuhile (Reet Saksing). Turniirist osavõtt on tasuta.

Turniir toimub Šveitsi süsteemis ja mängitakse 6-8 vooru (olenevalt osalejate arvust) ajakontrolliga 15+15 minutit mõlemale mängijale.

Turniiri võitjale on rändkarikas ja esikolmikule medalid. Eriauhinnad üldarvestuse parimatele ja iga klassi parimale.

Võistluste peakohtunik: Meelis Kuldkepp
e-mail: mell321@gmail.com
telefon: 50 77 686

Osavõtjad: Osalema on oodatud kõik Võnnu Keskkooli õpilased.

Võistluste peakohtunik: Meelis Kuldkepp
e-mail: mell321@gmail.com