Valentine’s Day Party 22. veebruar valdek.rohtma

Kolmapäeval, 20.veebruaril käisid Miina Maria, Britten ja Martin 4.klassist Lähtel valentinipäevale pühendatud üritusel. Valentinipäev oli küll selleks ajaks juba ammu möödas, aga nagu ütleb vanasõna : „Parem hilja, kui mitte kunagi“ või kuna tegemist on siiski ingliskeelse üritusega : „All’s well that ends well“ (Lõpp hea, kõik hea).

Üritus toimus Lähte Ühisgümnaasiumi avaras ja valgusrikkas raamatukogus. Seekord oli osavõtvaid koole vähem kui eelnevatel aastatel, ainult kaheksa, haigusepisiku tõttu olid
paljud pidanud koju jääma.

Õpilastel oli olnud koduülesandeks valmistada inglise keeles esitlus perekonnast. Meie õpilased otsustasid lugeda selleteemalise luuletuse. Enne esinemist närveeriti, aga asjatult, sest kõik tuli hästi välja. Seejärel algasid ühistegevused: viktoriin, kus pidi ära tundma kuulsamaid perekondi nii Eestist kui Inglismaalt, 8-realise luuletuse loomine sõprusest ja heade soovide plakati valmistamine. Toimus ka tantsimine – õpiti üht traditsioonilist šoti tantsu, mis valmistas paljudele poistele meelehärmi - poisid on ju nii häbelikud.

Sai ka suu magusaks- korraldajad kostitasid õpilasi kringli ja mahlaga.
Miina ütleb : „Kõik oli OK peale tantsimise“.
Britten ütleb : „ Mulle meeldivad väga sellised tegevused“.
Martin ütleb : „Lahe oli“.

Tõepoolest, oligi väga lahe üritus.

paljud pidanud koju jääma.

Sai ka suu magusaks- korraldajad kostitasid õpilasi kringli ja mahlaga.
Miina ütleb : „Kõik oli OK peale tantsimise“.
Britten ütleb : „ Mulle meeldivad väga sellised tegevused“.
Martin ütleb : „Lahe oli“.

Tõepoolest, oligi väga lahe üritus.