VKK Meistrivõistlused males 09. mai valdek.rohtma

Kaheksandal mail toimunud Võnnu Keskkooli 3. maleturniiril oli eelmistest osalejaid rohkem. Mängimas oli 44 õpilast. Turniirile olid oodatud kõik soovijad sõltumata vanusest. Peaaegu viis tundi väldanud turniir pakkus ilusaid hetki, pingelisi partiisid ja kaasaelamise rõõmu. Polnud märgata lausa ülepeakaela mängimist, sest auhinnalaud sundis pingutama. Loodetavasti ei olnud see kõige tähtsam ajend.

Autasustamise ajal selgus, et tasavägiseid mängijaid oli mitu ja hindamisel tuli arvesse võtta lisatingimusi. Lõpptulemuseks selgus esikuuik. Täpsemad andmed leiate turniiritabelist. Peavõit kuulub taas Andri Juhkamile 8. klassist.

Täname peakorraldajat, Meelis Kuldkeppi ning osalejatele väga meeldinud auhindade eest AHHAA Teaduskeskuse Teaduspoodi!