News

Seemned mulda 18. February tiit.raik


Tegu on kaheksandat korda toimuva taimeprojektiga, mille käigus Räpina Aianduskool varustab lapsed ja nende juhendajad seemnete, mulla ning vajaliku oskusteabega. Eesmärgiks on kasvatada, hooldada ja vaadelda hariliku kurgi taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Tänavusele projektile “Kurgisõbrad 2021” oodati osalema 300 gruppi. „Paljud jäid välja, kuna kahe tunniga sai nimekiri täis,” ütles Räpina Aianduskooli infospetsialist Meelike Kruusamäe. Varasemalt on gruppe ka rohkem olnud, kuid siis on toetanud riik või on saadud projektitoetust. Kui projekti juhil õnnestub sponsoreid leida, on võimalik  ühinema kutsuda veel teisigi.

Tänu Evelin Villaku kiirele reageerimisele õnnestus meie kooli algklassidel osalema pääseda.

 15. veebruaril pandi seemned mulda ja loodetavasti saame kõik kaasa elada taimede sirgumisele ja ehk õnnestub esimesest kurgist ka proovimaitsmine teha. Kannatust ja suurt hoolt meie 44le rohenäpule!

Tegu on kaheksandat korda toimuva taimeprojektiga, mille käigus Räpina Aianduskool varustab lapsed ja nende juhendajad seemnete, mulla ning vajaliku oskusteabega. Eesmärgiks on kasvatada, hooldada ja vaadelda hariliku kurgi taimi, võrrelda nende kasvu ja saada vilju.

Tänavusele projektile “Kurgisõbrad 2021” oodati osalema 300 gruppi. „Paljud jäid välja, kuna kahe tunniga sai nimekiri täis,” ütles Räpina Aianduskooli infospetsialist Meelike Kruusamäe. Varasemalt on gruppe ka rohkem olnud, kuid siis on toetanud riik või on saadud projektitoetust. Kui projekti juhil õnnestub sponsoreid leida, on võimalik  ühinema kutsuda veel teisigi.

Tänu Evelin Villaku kiirele reageerimisele õnnestus meie kooli algklassidel osalema pääseda.

 15. veebruaril pandi seemned mulda ja loodetavasti saame kõik kaasa elada taimede sirgumisele ja ehk õnnestub esimesest kurgist ka proovimaitsmine teha. Kannatust ja suurt hoolt meie 44le rohenäpule!