News

Üleskutse osaleda sarjas Tartu Rattamatkad 29. April valdek.rohtma


Hea koolipere!

Tartumaal on alustanud  juba 7. hooaega jalgrattaga sõitma kutsuv sari Tartu Rattamatkad. Matka sihtkohaks on sel korral igal nädalal  1-2 erinevat veekogu. Mõni lähemal, mõni kaugemal. 

Osalemine on lihtne: sihtkohta tuleb külastada vastava nädala jooksul, leida vastus kontrollküsimusele ja registreerida külastus sarja portaalis. 

Korraldaja on sel aastal lisanud iga osaluse registreerimise juures välja, kuhu saab märkida kooli. Meie koolikogukonnas kutsun üles märkima Võnnu Keskkooli nii õpilastel, õpetajatel kui täiskasvanutel. Soovin sarja lõppedes tänada mõne praktilise meenega aktiivsemaid osalejaid meie seast. 

Nii kutsungi rõõmsalt osalema kogu perega. Sari kestab kevadest sügiseni. Kaugematesse kohtadesse saab pere võimalusel minna näiteks autoga kohale ja teha väike rattasõit sihtkoha ümbruses. Miinimumkilomeetrite piiri ei ole, samuti ei ole oluline aeg või kiirus. Loeb üheskoos aktiivselt veedetud kvaliteetaeg.

Esimene etapp on esialgse kava järgi läbi, kuid kuna ilm oli eelmisel nädalal jahedavõitu ja vihmane, on korraldajad pikendanud I etapile osavõtu registreerimist ühe nädala võrra ehk käesoleva nädala lõpuni.

Osalemine viib teid põnevatesse paikadesse, lubab koos liikumisrõõmust osa saada ja annab suurepärase vabadustunde!

Vaata ja uudista ning võta rõõmsasti osa!
Tartu Rattamatkade sari https://tarturattamatkad.ee/

 

Head tervist ja tuju soovides

Valdek Rohtma

Hea koolipere!

Tartumaal on alustanud  juba 7. hooaega jalgrattaga sõitma kutsuv sari Tartu Rattamatkad. Matka sihtkohaks on sel korral igal nädalal  1-2 erinevat veekogu. Mõni lähemal, mõni kaugemal. 

Osalemine on lihtne: sihtkohta tuleb külastada vastava nädala jooksul, leida vastus kontrollküsimusele ja registreerida külastus sarja portaalis. 

Korraldaja on sel aastal lisanud iga osaluse registreerimise juures välja, kuhu saab märkida kooli. Meie koolikogukonnas kutsun üles märkima Võnnu Keskkooli nii õpilastel, õpetajatel kui täiskasvanutel. Soovin sarja lõppedes tänada mõne praktilise meenega aktiivsemaid osalejaid meie seast. 

Nii kutsungi rõõmsalt osalema kogu perega. Sari kestab kevadest sügiseni. Kaugematesse kohtadesse saab pere võimalusel minna näiteks autoga kohale ja teha väike rattasõit sihtkoha ümbruses. Miinimumkilomeetrite piiri ei ole, samuti ei ole oluline aeg või kiirus. Loeb üheskoos aktiivselt veedetud kvaliteetaeg.

Esimene etapp on esialgse kava järgi läbi, kuid kuna ilm oli eelmisel nädalal jahedavõitu ja vihmane, on korraldajad pikendanud I etapile osavõtu registreerimist ühe nädala võrra ehk käesoleva nädala lõpuni.

Osalemine viib teid põnevatesse paikadesse, lubab koos liikumisrõõmust osa saada ja annab suurepärase vabadustunde!

Vaata ja uudista ning võta rõõmsasti osa!
Tartu Rattamatkade sari https://tarturattamatkad.ee/

 

Head tervist ja tuju soovides

Valdek Rohtma