Koolielu

Huviringid


HUVIRINGID VÕNNU KESKKOOLIS 2020. – 2021. ÕPPEAASTAL

 

 

 

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELJAPÄEV

 

REEDE

 

JUHENDAJA

 

 

SPORDIRING

 P

 

 

 

 

 

13.25-14.10

1.-3. klass

 

 

 

 

 

 

 

 

Asser Jaanimets

 

 

SPORTMÄN-

GUD

JALGPALL

P+T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.15-17.00

4.-6. klass

 

 

 

Reimo Znamenski

 

SPORDIRING

T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

1.-5. klass

 

 

Triinu Kask

 

Võrkpall

T+P

 

 

19.00-20.30

gümnasistid

 

 

 

 

 

15.15-16.45

6.-9..klass

 

 

 

 

Triinu Kask

KUNST

 

 

 

 

 

 

 

13. 25-15.00

 

 

 

 

Evelin Villak

 

 

 

RUUMIKU-

JUNDUS

 

VAJADUSEL

 

KOOS

 

ÕPILASTEGA

 

 

 

 

 

Tiia.Kannik

MATEMAATIKA

RING

 

14.20-15.05

9. klass

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

8. klass

 

Taimi. Tamm-Vask

 

RAHVATANTS

 

 

 

 

 

 

13.25-14.10

4.-5. klass

 

 

 

 

Viivika Kook

 

SOLISTID

 

 

Jooksvalt

 

 

 

kokkuleppel

 

 

 

õpetajaga

 

M. Muru

 

ANSMBLID

 

Jooksvalt

 

 

kokkuleppel

 

 

õpetajaga

 

M. Muru

 

LIIKLUS

3. klass

 

 

 

 

Kursus

 

 

 

toimub

 

 

 

2. poolaastal

 

 

T. Õnneleid

 

TEHNOLOO-

GIARING

P+T

 

 

15.10 – 16.45

4.-9. klass

 

13.25-15.05

1.-3. klass

 

 

 

 

 

 

 

Raimond Tokman

 

 

MÕTTE-

MÄNGUD,

MALE

 

 

 

 

 

 

 

14.20-......

 

4.-12. klass

 

 

 

 

 

Meelis Kuldkepp

 

PILLIRING

 

 

13.15-14.00

 

 

 

 

 

 

 

Mare Muru

KARATE

 

14.20-15.05

 

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

 

Gediminas Jürjo (klubist Falco)

MUDILASKOOR

 

 

 

13.25-14.10

1.-4. klass

 

 

 

Mare Muru

LASTEKOOR

 

15.15-16.00

5.-9. klass

 

 

 

 

 

 

 

Mare Muru

LOODUSÕPE

Alates oktoobrist

 

 

 

14.20-15.05

 

 

 

 

 

Liisi Loime

Kristina Traks

 

 

KÄSITÖÖ

 

 

 

 

 

 

13.25-15.05

4.-9. klass

 

 

 

Tiia Kannik

 

ROBOOTIKA

PROGRAMMEE-RIMINE

 

 

 

14.10-14.55

1.-4. klass

15.00-15.45

5.-12. klass

 

 

 

 

 

Tiit Raik

 

 

 

KORVPALL

 

 

 

 

15.15-16. 45

1.-5. klass

 

 

15.15-16.45

1.-5.klass

 

 

 

15.15-16.45

1.-5. klass

 

 

 

Esko Tõnisson,

Delta Spordiklubi treener

 

KORVPALL

16.30-18.00

6.-12. KLASS

 

17.00-18.20

6.-12. KLASS

 

 

 

Roman Noormets

HUVIRINGID VÕNNU KESKKOOLIS 2020. – 2021. ÕPPEAASTAL

 

 

 

 

ESMASPÄEV

 

TEISIPÄEV

 

KOLMAPÄEV

 

NELJAPÄEV

 

REEDE

 

JUHENDAJA

 

 

SPORDIRING

 P

 

 

 

 

 

13.25-14.10

1.-3. klass

 

 

 

 

 

 

 

 

Asser Jaanimets

 

 

SPORTMÄN-

GUD

JALGPALL

P+T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.15-17.00

4.-6. klass

 

 

 

Reimo Znamenski

 

SPORDIRING

T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

1.-5. klass

 

 

Triinu Kask

 

Võrkpall

T+P

 

 

19.00-20.30

gümnasistid

 

 

 

 

 

15.15-16.45

6.-9..klass

 

 

 

 

Triinu Kask

KUNST

 

 

 

 

 

 

 

13. 25-15.00

 

 

 

 

Evelin Villak

 

 

 

RUUMIKU-

JUNDUS

 

VAJADUSEL

 

KOOS

 

ÕPILASTEGA

 

 

 

 

 

Tiia.Kannik

MATEMAATIKA

RING

 

14.20-15.05

9. klass

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

8. klass

 

Taimi. Tamm-Vask

 

RAHVATANTS

 

 

 

 

 

 

13.25-14.10

4.-5. klass

 

 

 

 

Viivika Kook

 

SOLISTID

 

 

Jooksvalt

 

 

 

kokkuleppel

 

 

 

õpetajaga

 

M. Muru

 

ANSMBLID

 

Jooksvalt

 

 

kokkuleppel

 

 

õpetajaga

 

M. Muru

 

LIIKLUS

3. klass

 

 

 

 

Kursus

 

 

 

toimub

 

 

 

2. poolaastal

 

 

T. Õnneleid

 

TEHNOLOO-

GIARING

P+T

 

 

15.10 – 16.45

4.-9. klass

 

13.25-15.05

1.-3. klass

 

 

 

 

 

 

 

Raimond Tokman

 

 

MÕTTE-

MÄNGUD,

MALE

 

 

 

 

 

 

 

14.20-......

 

4.-12. klass

 

 

 

 

 

Meelis Kuldkepp

 

PILLIRING

 

 

13.15-14.00

 

 

 

 

 

 

 

Mare Muru

KARATE

 

14.20-15.05

 

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

 

Gediminas Jürjo (klubist Falco)

MUDILASKOOR

 

 

 

13.25-14.10

1.-4. klass

 

 

 

Mare Muru

LASTEKOOR

 

15.15-16.00

5.-9. klass

 

 

 

 

 

 

 

Mare Muru

LOODUSÕPE

Alates oktoobrist

 

 

 

14.20-15.05

 

 

 

 

 

Liisi Loime

Kristina Traks

 

 

KÄSITÖÖ

 

 

 

 

 

 

13.25-15.05

4.-9. klass

 

 

 

Tiia Kannik

 

ROBOOTIKA

PROGRAMMEE-RIMINE

 

 

 

14.10-14.55

1.-4. klass

15.00-15.45

5.-12. klass

 

 

 

 

 

Tiit Raik

 

 

 

KORVPALL

 

 

 

 

15.15-16. 45

1.-5. klass

 

 

15.15-16.45

1.-5.klass

 

 

 

15.15-16.45

1.-5. klass

 

 

 

Esko Tõnisson,

Delta Spordiklubi treener

 

KORVPALL

16.30-18.00

6.-12. KLASS

 

17.00-18.20

6.-12. KLASS

 

 

 

Roman Noormets