Koolielu

Huviringid


Seisuga 23.09.2021 töötavad huviringid järgmise graafiku alusel.

Muudatustest teavitame asjaosalisi ja vanemaid eKooli vahendusel.

HUVIRINGID VÕNNU KESKKOOLIS 2021/22 ÕPPEAASTAL

Huviring

Toimumise aeg

Vanusegrupp

Juhendaja

Kunstiring

R 6. ja 7. tund

1.-5. klass

Evelin Villak

Käsitööring

N 7. ja 8. tund

Soovijad

Tiia Kannik

Solistid

Kokkuleppel juhendajaga

Soovijad

Mare Muru

Ansamblid

Kokkuleppel juhendajaga

Soovijad

Mare Muru

Mudilaskoor

N 6. tund

1.-3. klass

Mare Muru

Lastekoor

N 7. tund

5.-9. klass

Mare Muru

Matemaatikaring

N 6. tund

N 7. tund

8. klass

9. klass

Taimi Tamm-Vask

Tehnoloogiaring T+P

E 15.15-16.45

T 13.25-15.05.

4.-9. klass

1.-3. klass

Raimond Tokman

Loodus- ja teadusring (alustab oktoobrist)

K 6. ja 7. tund

3.-6. klass

Kairit Laksberg

Robootika, programmeerimine

T 14.10-14.55

T 15.00-15.45

1.-4. klass

5.-12. klass

Tiit Raik

Spordiring T

N 14.20-15.00

1.- 5. klass

Triinu Kask

Võrkpall T+P

E 19.00-20.30

N 15.00-16.30

10.-12. klass

5.-9. klass

Triinu Kask

Spordiring P

E 15.15-16.30

T 13.30-15.00

6.-12. klass

1.-5. klass

Maiko Tamme

Rahvatants

K 7.tund

5.-6. klass

Viivika Kook

Suusaklubi

E 14.20-15.50

N 14.20-15.50

alates 3. klassist

Hanna Britt Laursoo

 

 

Seisuga 23.09.2021 töötavad huviringid järgmise graafiku alusel.

Muudatustest teavitame asjaosalisi ja vanemaid eKooli vahendusel.

HUVIRINGID VÕNNU KESKKOOLIS 2021/22 ÕPPEAASTAL

 

 

Huviring

Toimumise aeg

Vanusegrupp

Juhendaja

Kunstiring

R 6. ja 7. tund

1.-5. klass

Evelin Villak

Käsitööring

N 7. ja 8. tund

Soovijad

Tiia Kannik

Solistid

Kokkuleppel juhendajaga

Soovijad

Mare Muru

Ansamblid

Kokkuleppel juhendajaga

Soovijad

Mare Muru

Mudilaskoor

N 6. tund

1.-3. klass

Mare Muru

Lastekoor

N 7. tund

5.-9. klass

Mare Muru

Matemaatikaring

N 6. tund

N 7. tund

8. klass

9. klass

Taimi Tamm-Vask

Tehnoloogiaring T+P

E 15.15-16.45

T 13.25-15.05.

4.-9. klass

1.-3. klass

Raimond Tokman

Loodus- ja teadusring (alustab oktoobrist)

K 6. ja 7. tund

3.-6. klass

Kairit Laksberg

Robootika, programmeerimine

T 14.10-14.55

T 15.00-15.45

1.-4. klass

5.-12. klass

Tiit Raik

Spordiring T

N 14.20-15.00

1.- 5. klass

Triinu Kask

Võrkpall T+P

E 19.00-20.30

N 15.00-16.30

10.-12. klass

5.-9. klass

Triinu Kask

Spordiring P

E 15.15-16.30

T 13.30-15.00

6.-12. klass

1.-5. klass

Maiko Tamme

Rahvatants

K 7.tund

5.-6. klass

Viivika Kook

Suusaklubi

E 14.20-15.50

N 14.20-15.50

alates 3. klassist

Hanna Britt Laursoo