Õppetöö

Konsultatsiooniajad


KONSULTATSIOONID  JA  JÄRELEVASTAMISED

2020/2021 õ.a.

õpetaja

aeg

ruum

A.Kontro

Teisipäev 7.tund

Kolmapäev 7. tund

Matemaatika kabinet

 

L.Loime

Esmaspäev 7.tund

Bioloogia või füüsika kabinet

A.Lessuk

Esmaspäev 6.tund

Reedel 7.tund

Kokkuleppel õpetajaga

Ajaloo kabinet

K.Aasmäe

Reede, 7.tund

Võõrkeelte kabinet

 

S.Tenjes

Esmaspäev 6.t, kolmapäev 7.tund

Eesti keele kabinet

 

E.Runno

Neljapäev 6.tund

II klass

 

T.Tamm-Vask

Hommikuti 7.55 kolmap. 7.tund

Kokkuleppel õpetajaga

Matemaatika kabinet

Esmasp.7 t;

KKitter

Esmaspäev 7.tund

Vene keele kabinet

 

K.Rohtla

Teisipäev 6.tund

I klass

 

T.Kannik

Kolmapäev 7. Tund

Teisip.7.t. kokkuleppel

Kunsti kabinet

 

S.-J.Zaranek

Reede 8.tund

Füüsika kabinet

 

E.Tiiman

Kolmapäev 7.tund

Inglise keele kabinet

 

R.Võikar

Neljapäev 7.tund

III klass

 

M.Arimäe

teisipäeval 8. tund

 

 

Eesti keele  kabinet

R.Tokman

Teisipäev 7.tund

Töö- ja tehnoloogiaõp.kabinet

M.Muru

Kolmapäev 7.tund

Muusika kabinet

 

K.Muoni

Teisipäev  8.tund

Inglise keele kabinet

 

A.Markus

 

Kolmapäev 7.tund

Ajaloo kabinet

 

KONSULTATSIOONID  JA  JÄRELEVASTAMISED

2020/2021 õ.a.

 

õpetaja

aeg

ruum

A.Kontro

Teisipäev 7.tund

Kolmapäev 7. tund

Matemaatika kabinet

 

L.Loime

Esmaspäev 7.tund

Bioloogia või füüsika kabinet

A.Lessuk

Esmaspäev 6.tund

Reedel 7.tund

Kokkuleppel õpetajaga

Ajaloo kabinet

K.Aasmäe

Reede, 7.tund

Võõrkeelte kabinet

 

S.Tenjes

Esmaspäev 6.t, kolmapäev 7.tund

Eesti keele kabinet

 

E.Runno

Neljapäev 6.tund

II klass

 

T.Tamm-Vask

Hommikuti 7.55 kolmap. 7.tund

Kokkuleppel õpetajaga

Matemaatika kabinet

Esmasp.7 t;

KKitter

Esmaspäev 7.tund

Vene keele kabinet

 

K.Rohtla

Teisipäev 6.tund

I klass

 

T.Kannik

Kolmapäev 7. Tund

Teisip.7.t. kokkuleppel

Kunsti kabinet

 

S.-J.Zaranek

Reede 8.tund

Füüsika kabinet

 

E.Tiiman

Kolmapäev 7.tund

Inglise keele kabinet

 

R.Võikar

Neljapäev 7.tund

III klass

 

M.Arimäe

teisipäeval 8. tund

 

 

Eesti keele  kabinet

R.Tokman

Teisipäev 7.tund

Töö- ja tehnoloogiaõp.kabinet

M.Muru

Kolmapäev 7.tund

Muusika kabinet

 

K.Muoni

Teisipäev  8.tund

Inglise keele kabinet

 

A.Markus

 

Kolmapäev 7.tund

Ajaloo kabinet