Õppetöö

Konsultatsiooniajad


KONSULTATSIOONID  JA  JÄRELEVASTAMISED

2019/2020 õ.a.

õpetaja

aeg

ruum

A.Kontro

Esmaspäev 7.tund

Neljapäev 7.tund

Matemaatika kabinet

 

A.Tänavots

Teisipäev, neljapäev

7. tund

Bioloogia või füüsika kabinet

M.Toompere

Neljapäev

7.tund

Ajaloo kabinet

K. Aasmäe

Reede, 7.tund

Võõrkeelte kabinet

 

I. Roos

Kolmapäev 6.tund

Eesti keele kabinet

 

E.Runno

Neljapäev 6.tund

I klass

 

T.Tamm-Vask

Hommikuti 7.55; kolmapäev 7.tund

Esmaspäeval 7 tund; Kokkuleppel õpetajaga

Matemaatika kabinet

 

K. Kitter

Esmaspäev 7.tund

Vene keele kabinet

 

K. Rohtla

Teisipäev 6.tund

III klass

 

T. Kannik

Kolmapäev 7. tund

Teisipäeval 7. tund kokkuleppel

Kunsti kabinet

 

A.Serk

Reede 8.tund

Füüsika kabinet

 

E.Tiiman

Kolmapäev 7.tund

Inglise keele kabinet

 

R.Võikar

Neljapäev 7.tund

II klass

 

M.Arimäe

Teisipäev 7.tund

 

Eesti keele  kabinet

 

R.Tokman

Teisipäev 7.tund

Töö- ja tehnoloogiaõp.kabinet

M.Muru

Kolmapäev 7.tund

Muusika kabinet

 

K. Muoni

Teisipäev  8.tund

Inglise keele kabinet

 

I.Kivimägi

 

Esmaspäev 7.;8.tund

Füüsika kabinet

 

KONSULTATSIOONID  JA  JÄRELEVASTAMISED

2019/2020 õ.a.

 

õpetaja

aeg

ruum

A.Kontro

Esmaspäev 7.tund

Neljapäev 7.tund

Matemaatika kabinet

 

A.Tänavots

Teisipäev, neljapäev

7. tund

Bioloogia või füüsika kabinet

M.Toompere

Neljapäev

7.tund

Ajaloo kabinet

K. Aasmäe

Reede, 7.tund

Võõrkeelte kabinet

 

I. Roos

Kolmapäev 6.tund

Eesti keele kabinet

 

E.Runno

Neljapäev 6.tund

I klass

 

T.Tamm-Vask

Hommikuti 7.55; kolmapäev 7.tund

Esmaspäeval 7 tund; Kokkuleppel õpetajaga

Matemaatika kabinet

 

K. Kitter

Esmaspäev 7.tund

Vene keele kabinet

 

K. Rohtla

Teisipäev 6.tund

III klass

 

T. Kannik

Kolmapäev 7. tund

Teisipäeval 7. tund kokkuleppel

Kunsti kabinet

 

A.Serk

Reede 8.tund

Füüsika kabinet

 

E.Tiiman

Kolmapäev 7.tund

Inglise keele kabinet

 

R.Võikar

Neljapäev 7.tund

II klass

 

M.Arimäe

Teisipäev 7.tund

 

Eesti keele  kabinet

 

R.Tokman

Teisipäev 7.tund

Töö- ja tehnoloogiaõp.kabinet

M.Muru

Kolmapäev 7.tund

Muusika kabinet

 

K. Muoni

Teisipäev  8.tund

Inglise keele kabinet

 

I.Kivimägi

 

Esmaspäev 7.;8.tund

Füüsika kabinet