Eelkool alustas 14. mai valdek.rohtma

Meil on väga hea meel, et kavandatud ja olude sunnil mitu korda edasi lükatud eelkool saab ikkagi vähendatud kujul toimuma. Eilsel, esimesel korral, olid ühe erandiga kõik peagi toimuva lasteaia lõpupeo kangelased kohal. Rõõmu paistis nii laste kui õpetaja Riina silmist. Loodetavasti jagus rõõmsaid muljeid ka koduteele ja tänasesse lasteaia päeva! Järgmisel nädalal jätkame.

Pildil on esiplaanil Heleene Maria Luisa Von Moller, kelle koolivõtu taotlus on juba kinnitatud ja teisel eelkooli vahvate tegelaste persoonilood.