Meie lood

Hariduslaat "Õppiv õpetaja jääb ellu" 01. märts anu.kontro

1. märtsil toimus Tartus Hariduslaat „Õppiv õpetaja jääb ellu“. Võnnu Keskkooli esindanud mentorid Erika Tiiman ja Taimi Tamm viisid  Hariduslaadal läbi kaks töötuba „Mentorlus? Mentorlus! Mentorlus“.

Töötubades tutvustasime ja jagasime kogemusi mentorsüsteemi arendamisest, mentorluse võludest ja arenguvalust.

Võnnu Keskkoolis rakendatava mentorsüsteemi analüüsimise ja mentorite rolli mõtestamise eest saime detsembris 2022.a TÜ eetikakeskuse Hea Kooli edendaja 2022 tunnustuse.

Mentorid Anett Lessuk, Heili Piho-Arna, Karin Muoni, Maris Põkka, Simo-Jarek Zaranek  ja Taimi Tamm, aitäh koos mõtlemast ja tegutsemast!

õppejuht Erika Tiiman

õppejuht Erika Tiiman