Ilusat esmaspäeval jätkuvat kooliaastat 08. jaanuar valdek.rohtma

Mul on hea meel kinnitada, et saame esmaspäeval, 11.01. lõpetada nii koolivaheaja kui distantsõppe perioodi ja naasta tavapärasesse kooliellu. Alustame tunniplaani järgse õppetöö ja huviringidega, kus osalevad vaid meie kooli õpilased. Suusatreeninguteks kasutame ka lähimaid suusaradu. Teise klassi ujumistunnid toimuvad Aura veekeskuses teisipäeviti. Varustame õpilasi saatvad õpetajad ja treenerid desovahenditega.

Organiseeritud transpordis tuleb kanda maski, samuti järgime palun tervise hoidmise head tava ( https://vonnu.edu.ee/et/uudised/tervise-hoidmise-hea-tava) , ja kaudse kokkupuute kahtluse korral nakatunuga soovitame jääda koju ja jälgida tervist. Haigena püsigem kodus!

Kastre Vallavalitsuse toel on varutud igale õpilasele korduvkasutatav näomask, mille saab klassijuhataja käest. Õpilastele antavad maskid on soovituslikuks kasutamiseks (alla 12-aastased ei pea kandma, aga võivad). Need on lastele kaitseks rahvarohkes kohas ( bussis, poes jms). Loomulikult on maski kandmine soovituslik ka koolis.

Head tervist ja kohtumiseni!
Valdek Rohtma

Head tervist ja kohtumiseni!
Valdek Rohtma