Uudised

Joonistuskonkurss "Kui hea on olla terve!" 06. aprill valdek.rohtma


Meie kooliõde Oksana ja koolitervishoiu teenust pakkuv OÜ Eldred initsiatiivil kutsume üles konkursil osalema. Kooli kodulehele teeme hiljem galerii ja vahest on see esimene konkurss, kus avamise ja auhinnatseremoonia viime läbi virtuaalselt ning auhinnad toimetame kätte kasutades pakiautomaate.

Igas kriisis on ka terake head - kõik tervist hoidvad ideed on oodatud kunstis väljendatuna 01.maiks aadressil kool@vonnu.edu.ee

Rõõmsat meelt ja head tervist!

Meie kooliõde Oksana ja koolitervishoiu teenust pakkuv OÜ Eldred initsiatiivil kutsume üles konkursil osalema. Kooli kodulehele teeme hiljem galerii ja vahest on see esimene konkurss, kus avamise ja auhinnatseremoonia viime läbi virtuaalselt ning auhinnad toimetame kätte kasutades pakiautomaate.

Igas kriisis on ka terake head - kõik tervist hoidvad ideed on oodatud kunstis väljendatuna 01.maiks aadressil kool@vonnu.edu.ee

Rõõmsat meelt ja head tervist!