Jõulud Paunveres 19. detsember anu.kontro

4. ja 7. klassi õpilased ja ka mõned õpilased 5. ja 6. klassist käisid Palamusel, et tutvuda vanade jõulukommetega ja mängida reheaidas vanu jõulumänge, kaunistada  üks imeilus piparkook, meisterdada üks jõuluehe, valada õnnetina Lible valvsa silma all ja kostitada lambaid pehme leivaga. Klassiruumis pani köster kõiki rehkendama, kodumaa-teadust lugema ja jõululaule laulma. Tunni lõpus pidid õpilased tindi ja sulega endile tunnistusele hindeks kirjutama nõrgapoolik, käib kah, hää või kaunikesti. Mis te arvate, mis nad kirjutasid?

Õpetaja Kersti

Õpetaja Kersti